TWIST 200E

SOMMER-twist-200-E-do-bram-2-skrzydlolwych-Zestaw-telekom

Zalety produktu

Funkcje, które zwiększają komfort dnia codziennego
Dzięki funkcji furtki można otworzyć tylko jedno skrzydło bramy, aby np. wjechać rowerem na posesję. Dzięki temu użytkownik nie musi montować dodatkowych drzwi do ogrodu, a tym samym ma do dyspozycji całą szerokość podjazdu.
Funkcja zamykania automatycznego zapewnia, że po przejściu przez bramę nastąpi jej zamknięcie. Po przejechaniu fotokomórki brama zamyka się samoczynnie po upływie określonego czasu.

 

Duży zakres montażowy
Duży kąt otwarcia wynoszący 120° idealnie nadaje się w przypadku stromych wjazdów.

Odpornoć na warunki atmosferyczne
Napęd powstał z myślą o skrajnych temperaturach od -30°C do +70°C.

Ochrona dla Ciebie i Twoich najbliższych
Technologia sterowania kontroluje siły poruszające zgodnie z normą EN 12445 dzięki elektronicznemu monitorowaniu silnika. Trwale sprawdzone i zaprogramowane wartości siły, rozpoznają również zmiany w otoczeniu (temperatura, mechaniczne zużycie bramy, mróz i lód) i dokonują ich kompensacji.
Gwarantuje to optymalne bezpieczeństwo ludzi i pojazdów w każdym momencie. Ponadto SOMMER oferuje dodatkowe wyposażenie zabezpieczające. (fotokomórka, stykowa listwa zabezpieczająca itd.)

Bezpieczeństwo dzięki samohamowności
Wysoka samohamowność silnika zapobiega ręcznemu nasuwaniu bramy. Bez samohamownego napędu skrzydło bramy mogłoby uszkodzić pojazd przy silnym wietrze.

Mechanizm odblokowania awaryjnego
W celu otwarcia bramy również w razie braku zasilania, można też ręcznie aktywować mechaniczne odblokowanie awaryjne, korzystając z kluczyka. Nawet przy znacznej sile docisku wywieranej na napęd istnieje możliwość zwolnienia odblokowania z użyciem niewielkiej siły, a tym samym dostania się na posesję.

Przemyślany aż do ostatniego szczegółu
Ponieważ wyjście kablowe nie jest zlokalizowane na spodzie, można uniknąć uszkodzenia przewodów spowodowanego ich tarciem o podłoże. Umożliwia to niższą wysokość montażu na stabilnym dolnym słupku bramy. Rezultatem jest lepsze przenoszenie sił oraz większa estetyka.

Dane techniczne

Nazwatwist 200 E
Masa skrzydła bramy:Maks. 300 kg**
Szerokość skrzydła bramy:Maks. 2,5 m***
Wysuw (każdego napędu):390 mm (twist 200 E)
550 mm (twist 200 EL)
Napięcie zasilania:AC 220 – 240 V
Napięcie silnika:DC 24 V
Częstotliwość znamionowa:50/60 Hz
Zakres temperatur:–30°C do +70°C
Stopień ochrony:Napęd: IP44
Sterownik: IP65

W skład zestawu wchodzi

Siłownik SOMMER TWIST 200E 2 szt

Pilot 2 przysiskowy 2 szt

Centrala 

Fotokomórki

Instrukcja w języku polskim

Gwarancja

Cena zestawu 2000,00 zł brutto